KARISINI MASAJ YAPAN ADAMA BECERTİYOR

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Yeni evlenen çiftin seks hayatı ne kadar güzel gitse bile genç adam çabuk boşaldığından karısını mutlu edemediğini düşünüyor. Kapalı güzeller güzeli eşiyle gittikleri tatilde aile için olan yüzme havuzunda keyiflenmek adına yer ayırtırlar. İkili çok iyi eğlenirken masajcı adamı çağırarak adama masaj yapılır. Ancak karısının da buna ihtiyacı olduğunu düşünerek porno64 gözü önünde yapılmasını ister. Başka bir adamın ellerini vücudunda hisseden genç kadın çoktan zevk almaya başlamıştır. Kendisine hakim olamadığını anlayan kocası ona bu yakışıklı, kaslı adamla yatmasını teklif eder. Her şey yolunda ve bu durumdan
lezbiyen seks kimse rahatsız değildir. Ensest bir ilişki yaşayan çiftin öpüşmeleri, sevişmeleriyle havuzun kenarında üçlü grup oluşmuştur.

Masajcı adam kadının lezbiyen mastürbasyon
bikinisini çıkartarak daha fazla beklemez ve amına sertçe girer. Kocasından daha büyük bir yarağı yemesiyle nefesi kesilen genç hatun artık zevk inlemeleriyle devam eder. Muhteşem bir havuz keyfi herkesi memnun etmiştir.

Bu çift ara sıra genç adamı evine davet ederek kadının mutlu olmasını sağlıyorlar. Güzel zamanlar geçiren çift sürekli yeni fanteziler geliştirmekte ve sekste sınır tanımamaktadır.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın