Marjinal 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Derken 18lerımdaydım,artık başka bir mahallede oturan,benden 1 yaş küçük ,eski komşumuzun kızı Songülle evcilik ile başlayan ama zevkli bir sekse dönüşen günleri anlatayım Bundan ,evlerinin arkasında ,etrafı tamamen kapalı ve bir sürü ağaçlarla örtülü bahçede,yere kilim serdikten sonra,Gel şöyle uzanıp keyif yapalım,ağaçların altında dedi.Uzandık, meyve falan yedik derken değişik bir oyuna ne dersin dedi. Ne yapacağız dedim.Alt tarafımızı soyunduktan sonra üst üste yatmaca oynayalım dedi.Ben neyi arzuladığını anlamıştım ve kabul ettim.İkimizin de kafasında bunun cinsel bir zevk ve eylem olduğu vardı tabii ki..Altta ki yüzüstü uzanıyor,diğeri kalçaları diğerinin tam üstüne gelecek şekilde üstüne uzanıyordu. Onun üzerimde,o yumuşak teniyle uzanmasının beni rahatsız eden bir yanı yoktu çünkü onun üstümde uzanması sadece bir sıra geçişiydi. 3-4 dakika böyle hareketsiz yattıktan sonra,yer değiştiriyorduk. Kalçalarımızın sıcaklığını hissetmemiz,ten temasımız çok farklı ve kıpırtılı duygular veriyordu.

Artık onlara her gidişimizde,arka bahçeye çekiliyor kilimimiz yastığımız altımızda bunu yapıyorduk. Başlarda erkekliğimin sertleşmemesine özen gösteriyordum ama nafile,ateş-barut hikayesi…Tam sert ve dik oluyordu.Ben zamanla üstte daha çok kalmaya başladım,bu arada erkekliğimi kalçalarının arasına yaslamak büyük keyifti.O bazen itiraz ediyor,sen daha uzun kalıyorsun üstte diyordu. Benim artık erkekliğim de sertleşmeye başlamıştı,o da bunu fark ediyordu ama hiçbir şey demiyordu.Ben artık üstte olduğumda ,kalçalarını iki elimle hafifçe aralayarak sertleşmiş erkekliğimi, tam siyah incisinin yani arkasına anüsünün üstüne gelecek şekilde yaslıyor ve bastırarak uzanıyordum üstüne.Kalçaları ,esmer teni gibi esmer,dolgun ve yuvarlaktı.Bir genç kız olarak hoştu.Erkekliğimin başı,onun arka deliğinin yani incisinin üzerine sıkı sıkı yaslanıyordu.Bir gün ,kızarak geri dönüp sen tam üstüne yaslıyorsun orasının..illa oraya yaslamasana falan dedi.Ben de e ama orası çukur..zaten kendiliğinden orayı buluyor dedim. Benadeta denemeyle-sezgilerimle, erkekliğimi oranın üstüne yaslayarak,benim de onunda daha çok zevk alacağını biliyordum artık. Artık ,ben üste geçtiğimde ,daha uzun süre kaldığım gibi,”kalçalarını ayırsana biraz elinle bile diyerek,aralama işini ona bırakıyordum. Bense sol elimini üzerinde doğrulurken,sağ elimle erkekliğimi tutarak,tam hedefimin yani onun o güzel incisinin üzerine yerleştiriyordum. Artık bu bizim en tatlı sırrımız ve alışkanlığımız haline gelmişti. Erkekliğimin ucundan meni yani sperm damlacığı da geliyordu tabii ki ama hiç boşalmıyordum.Buna hazır hissetmiyordum onu.Kendi stilimizde sevişiyorduk.

Bir gün yine onlara gittik ve artık bakışlarımızdan bile bahçeye geçelimi anlıyorduk. “Bahçeye çıkıyoruz biz diyip ,köşemize çekildik.Kilimi özenle yaydı.Yastığı başının altına doğru koydum. Sabırsızlıkla çıkardı ,üzerinde pantolon vardı.Onun kavisli,yuvarlak,dipdiri poposunu görmek bile erkekliğimi sertleştirmeye yetmişti.Dimdik olmuştu.Ben de pantolonumu çıkardım ve” hadi uzan..önce ben” dedim..Yine erkekliğimi kalçalarının arasına yerleştirip biraz yattık. Nefesinin kesildiğini,çok hoşuna gittiğini hissedebiliyordum. Derken o üste geçti ve üzerimdeyken kalçalarını yavaş yavaş kıvırdığını ve kasıklarını bana sürttüğünü fark ettim. Tekrar altıma aldım onu,yüzüstü uzanıyordu. Ellerimle iyice iki yana açtım yuvarlak kalçalarını.Siyah incisi hafif aralık,nefis bir şekilde bana bakıyordu. Bugün düşünüyorum da iyi ki vaginal seks yapmamışız,yani önden girmemişim İradeliyimdir kendimi kapıp koy vermem. Erkekliğimin baş kısmını,bu nefis dondurmanın tepesini incisine yasladım. Yavaşça bastırdım.Biraz daha biraz daha derken,ucu da ıslanmış olacak süzülüverdi içeri.Baş kısmı girmişti erkekliğimin..O hemen doğruldu hafifçe ve itiraz edecek oldu. Ama sesi gevşemişti ve heyecanla titriyordu.Yaaa..Sen sokuyorsun..Girdi arkama..gibi bir şeyler söyledi. Ben gayet rahat ,onu öperek uzanmasını sağladım yeniden. Ve nasıl söylediğimi ben bile anlamadan,kendiliğinden, Bırak bunları da tadını çıkar diyiverdim.O artık itirazsız altımdaydı ve hafif inlemelerini ve zevkle nefes alışlarını duyuyordum. İçinde yavaşça ilerlemeye devam ettim. Sımsıkı sarıyordu beni..Ve zevkle sıkıp açtığını hissediyordum kalçalarını..Ve poposunun içindeki erkekliğimi adeta emiyordu bu şekilde.Erkekliğim bir bal kaşığıydı ,poposunun içi de bal kutusu olmuştu. Hareketsiz,incisinin içinin sıcaklığında öylece yattım üstüne..Ne kadar böyle kaldık bilmiyorum.. Harikaydı ve onun yüzüne baktığımda gözlerinin zevkten erimiş olduğunu görebiliyordum. İçinde yavaş yavaş gidip gelmeye başladığımda,hareket ettirdiğimde erkekliğimi,uzun süre dayanamadım ve incisine yani poposunun içine,kalçalarının arasındaki erkekliğimle ,sarsıla sarsıla boşaldım.

E o zamanlar tao nedir bilmiyor ve tao ustası değildim tabii ki..:-)… Bu birlikteliğimiz kısa bir süre devam etti. Şimdi kimbilir nerelerdedir Songül.. Ama her şey bir tarafa..Seks bir tarafa..Yaşamın enerjisi,dinamosu..Sekssiz bir yaşam düşünülebilir mi..? Ne dersiniz..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın