Tatlı Kaçamaklar – 4

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Direk odaya attım kendimi ve yatağa uzandım. Neler yaşadığımızı düşündükçe heyecanlanıyor bir yandan da Merve’nin sabaha olan biteni hatırlayıp hatırlamayacağı düşündükçe panik geçiriyordum. Yataktaki o halini görünce dayanamamış kendimi kaybetmiştim. Dudaklarımı emdikçe hala tadını alıyordum. Devam etmeliydim diye kendime de kızıyordum. Gözlerimi kapatıp sikimi okşamaya başladım. Aklımdan Helena’yı arayıp çağırmayı geçirdim ama saat geç olduğu için fikrimden vazgeçtim. En iyisi banyoya girip rahatlamaktı.

Duşumu alırken hala sert olan sikimi hafif okşamaya başladım. Merve ile gecenin devamını nasıl getirebilirdim diye hayaller kuruyordum. Tam o esnada hafif bir ses duydum gibi geldi. Suyu kapatıp hareketsiz beklemeye başladım ve birden kapının çalındığını fark ettim. Bir dakika beklemesi için seslendim. Bu saatte ne olabilir ki diye düşünürken bir yandan havlumu belime sarıp kapıya yöneldim. Kapıyı açtığım gibi Merve içeri girdi. Saten kırmızı sabahlık giymişti. Önünü kapatmadığı için altındaki yine kırmızı geceliğini görebiliyordum. Beni hiç görmemiş gibi hafif bir gülümsemeyle yatağa geçip oturdu.

– “Rahatsız etmiyorum di mi?”
– “Yo.. yo.. yok olur mu öyle şey” diye şaşkınlıktan kekeledim.
– “Bu saatte duş mu alıyorsun” derken bir yandan gülümsemeye devam ediyordu. Cevap almak için sormamıştı belli ki.
– “Öyle bir duşa girip rahatlamak istedim. Yoğun bir gündü malum” bu sefer ben de gülümsemeye başlamıştım.
– “Rahatladın mı bari” dedi ve ayağa kalktı. Yanıma kadar gelip havlunun kenarından parmak uçlarıyla hafif hafif dokunmaya başladı. Heyecanlanmıştım ve tekrar sertleşmeye başlamıştım.
– “Yeni girmiştim tam da”
– “Tam zamanında gelmişim desene” dedi ve havluyu çok hafif çekti. Çekmesiyle yere düşmesi bir oldu. Sikim yarım kalkmış sallanıyor, Merve de dibime sokuluyordu.

Ben de cesaretlenmiştim artık. Basenlerinden hafif tutmuş kendime doğru çekiyordum. Nefes alışverişlerimiz çok yakındı, birbirimizi hissedebiliyorduk. Birden öpüşmeye başladık. Boynumdan beni tutuyor, ara ara saçlarımı okşuyordu. Ellerimle kalçasından iyice kavradım ve sikime doğru bastırdım Merve’yi. Geceliğinin kollarından tutup iyice açtım ve kendiliğinden yere kayarak düştü. Altındaki mini gecelik beni daha da ateşlendirdi. Üstüme yüklene yüklene beni geriye doğru yürütmeye başladı. Takılıp düştüğümde kendimi yatakta oturuyor olarak buldum. Üstündeki geceliği alttan kaldırarak tek hamlede çıkarttı.

Sikimi tutarak dizlerinin üzerine indi ve hafif öpücükler kondurmaya başladı belimin çevresine. Sikime gelip hafiften nefesini veriyor, bir yandan eliyle oynuyordu. İyice sertleşmiş kendimden geçiyordum. Öpe öpe ağzına sokmaya başladı. Ağzına hafif sokuyor, dudaklarıyla iyice sıkıyordu. Sonra da ağzından kaydırarak çıkartıyordu. İyice tahrik olmuştum ve nefes alışverişim hızlanmıştı. Bana bakıp muzipçe gülümsüyordu.

Ahmet’in sikinin hepsini ağzıma almam imkansızdı. Tahmin ettiğimden daha büyüktü ve elim küçücük kalmıştı. Artık sikini ağzıma sokabildiğim kadar sokuyor, ağzımı gevşetmeden ileri geri yapıyordum. İyice ıslanmış sikinden tükürüklerim aşağı doğru kayıyordu. Saçımdan tutup sikini ileri geri hareket ettirmeye başladı. Kendisini kaybetmişti resmen ve inlemeleri beni daha da azdırıyordu. Sikini çıkarttığımda çok fazla tükürüklendiğini gördüm ve elimle iyice dağıttım. Bu sefer sadece başını ağzıma aldım ve elimle mastürbasyona başladım. Bir yandan da Ahmet’in gözlerinin içine bakıyor, ağzıma boşal der gibi inliyordum.

Boşalmaya niyeti olmadığı belliydi. Beni kollarımdan tutup kaldırdı ve kendine doğru çekti. O sırada ben de onun omuzlarından tutup yatağa yatırmak için geriye doğru ittirdim. Bacaklarımı iki yanına doğru atıp elimle sikini dik tuttum. Artık üstündeydim ve hafif hafif sikini amımın dudaklarına sokuyordum. Ahmet dayanamadı ve bacaklarımdan destek alarak belini yukarı kaldırıp içime soktu. Zaten yeterince ıslanmıştım, hiç zorlanmadan içime doğru kaydı. Bir an kendimi kaybettim, oh çekerken gözlerim kapandı. Kendime geldim ve Ahmet’in göğüslerinden tutup üstünde zıplamaya başladım. Siki amıma girip çıkıyordu ve ben inledikçe hızlanıyordum. Sonra Ahmet belimden sırtıma doğru tuttu ve kendisine doğru çekti beni. Yaklaşıp öpmeye başladım ben de. Sırtımdan sıkıca tuttu beni ve altımda belini ileri geri yapmaya başladı birden hızlıca. Tenlerimiz birbirine öyle sert vuruyordu ki çıkan ses porno filmlerini aratmıyordu. Artık daha fazla dayanamazdım. Bacaklarımdaki his iyice yoğunlaştı, titremeye başladım. Ahmet’in boynuna iyice sarılıp başını boynuna gömdüm. Boşalmaya başlamıştım ve deli gibi inliyordum. Ahmet de fark etmiş olmalı ki temposunu yavaşlattı ve daha derinlere sokup çıkartmaya başladı.

Merve’nin boşalırken titremesi çok hoşuma gitmişti. Boynundan tutup kendime çevirdim ve hafif hafif dudaklarından öptüm. Sikimi amından çıkarttım ama kendisi hala aynı pozisyonda hareketsiz beni öpüyordu.
– “Boşaldın galiba” deyip güldüm. O da beni taklit ederek güldü.
– “Harikaydın, çok güzel boşaldım hem de” dedi sonrasında.
Yanıma uzandı ve sikimi elleriyle sıkıca kavradı. Hafif aşağı yukarı okşuyor bir yandan da izliyordu.
– “Beni sikmeye devam et” derken bana arkasını dönüyordu.

Ben de yan döndüm ve kalçasından tutarak hafif kendime doğru çektim. Sikimi amına sürtüp içine doğru kaydırdım. Hala ıslak olduğu için zorlanmadan içine girdi. İçine girmesiyle “AH”laması bir oldu. Sağ kolumda destek aldım ve sol kolumla da göğüslerini tutuyordum. Kalça hareketiyle amını sikerken karnım götüne çarpıyordu. Tenlerimiz çarptıkça ses çıkıyordu ve onunla tempomuzu ayarlıyorduk. Saçından beline kadar olan kıvrımı izliyordum ve bu beni daha da tahrik ediyordu. Göğüslerinden boynuna geçtim ve boynunu hafif sıkmaya başladım. Artık daha hızlı sikiyordum ve inlemelerimiz artmıştı. Sikimin ara ara kasılmalarını hissetmeye başlamıştım. Boşalacağımı fark ettim ve söyledim. Birden hareketlendi ve içinden çıkarttı sikimi. Hemen beni sırtüstü yatırıp sikimi ağzına aldı. Ucunu ağzında tutuyor, eliyle hızlıca mastürbasyon yapıyordu. Kasılmalarla boşalmaya başladım. Hiç birini yutmuyordu. Sadece ağzını ucunda hareket ettiriyor, eliyle devam ediyordu. Ağzının kenarlarından sperm sikime doğru akıyor, eliyle spermi de sikime sürmeye devam ediyordu.

– “Harika boşaldın” derken dudaklarını ısırdı.
– “Hayır, harika boşalttın” dedim ben de.
– “Ben bir temizleneyim. Banyo müsait mi?”
– “Tabi ki”

Merve kalkıp banyoya doğru yöneldi. Yürürken vücudun kıvrılmasını izliyordum ben de. Banyoya girince kapıyı kapattı ve suyu açtı.
Sırtüstü uzanıp tavana baktım. Tatlı tatlı gülümsüyor, sikimi okşayarak son spermleri çıkartıyordum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın