Zor Hayat

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Gerçek adım Hasibe. 1972 yılında Eskişehir’in Odunpazarı semtinde fakir bir ailenin ikinci kızı olarak doğmuşum. 1980 yılında ben sekiz yaşındayken babam öldü. Bir süre sonra annem eve bir adam almaya başladı. Bir süre sonrada o adamla evlendi. Üvey babam bizim hiçbir sorunumuzla ilgilenmediği gibi annemi de satmaya ve ablama sarkıntılık etmeye başladı. Adamın ablama sarkıntılık ettiğinden annemin de haberi olmasına rağmen ne hikmetse hiç oralı olmadı.

1983 yılında bu adam annemin de bilgisi dahilinde 16 yaşındaki ablamı bozarak amından ve götünden sikmeye başladı. Beş altı ay kadar kendisi kullandıktan sonra onu da satmaya başladı. 1984 yılında ablam bir adamla anlaşarak kaçtı ve ondan bir daha hiç haber alamadık. 1986 yılında 14 yaşımda benden 4 yaş büyük bir delikanlı ile flört etmeye başladım. Bu arada üvey babam bana da sarkıntılık etmeye başlamıştı ama ben kararlılıkla karşı koyuyor ve ‘herkese anlatırım’ diyerek ona mani oluyordum. Flört ettiğim delikanlı ise oldukça çekingendi ve birkaç kez öpmekten başka bir şey yapamadı. 1988 yılında bir başka delikanlıyla flört etmeye başladım. Bu seferki flörtüm oldukça becerikliydi. Bir gün beni evine götürüp önce öpüp okşamaya başladı. Benimde en az onun kadar istekli olduğumu görünce elini donumdan içeri sokarak amımı okşamaya başladı. Amım zevkten sırılsıklam olmuştu. Önce yavaş yavaş çekiştirerek donumu sonrada üzerimdeki her şeyi çıkarttı. Önünde çırıl-çıplak kalmıştım. Kendiside soyundu. Beni sırt üstü yatırarak üzerime uzandı. Yarağını tükürükleyerek bacaklarımın arasına sokup badana çekmeye başladı. Önce hayal kırıklığı yaşadım. Çünkü sikmesini istiyordum. Ama biraz sonra öyle bir zevk almaya başladım ki anlatılmaz. O patlayıp sıcacık menisini amcığımın üzerine boşaltırken bende şehvet iniltileri çıkararak yaşamımın ilk orgazmını yaşadım. Daha sonraki günlerde ise beni götümden sikmeye başladı.

Götümden sikilmek önceleri canım yandığı için pek hoşuma gitmemişti ama alışınca götümden sikilirken de zevk almaya başladım. 1992 yılına kadar bir çok delikanlıyla defalarca yattım. 4 yıl içinde götümden belki 1000 kez belki de daha fazla sikilmeme rağmen hala kızdım. Bu arada üvey babam sarkıntılıklarını iyice arttırmıştı. Annemin de araya girmesiyle arada sırada ona da vermeye başladım. 1992 yılında 20 yaşımdayken 35 yaşında Samet adındaki bir adama aşık

oldum. Onun altına yattığım ikinci seferde kızlığımı bozmasını beni amımdan sikmesini söyledim. Samet memnuniyetle koca yarağıyla kızlığımı bozdu. Bir süre sonrada birlikte İzmir’e kaçtık. Samet’in bir işi yoktu. Bir gün beni karşısına oturtup fahişelik yapmamı önerdi. Bana bir süre fahişelik yaparsam bol para kazanacağımızı rahat yaşayacağımızı, bir iş kuracak kadar paramız olunca da fahişeliği bırakabileceğimi anlatıp ikna etti.

Böylece fahişelik yapmaya başladım. 1994 yılında Randevu Evi çalıştıran Haluk’la tanıştım. Samet’i terk ederek Haluk’la yaşamaya ve onun çalıştırdığı randevu evinde çalışmaya başladım. 1995 yılının sonlarında evi bastılar ve Haluk hapse girdi. Bir yıl boyunca pavyonlarda ve sokaklarda fahişelik yaptıktan sonra arkadaş olduğum bir fahişenin tavsiyesiyle 1997 başlarında Kerhaneye girdim. Bu kez kafamı kullanarak kazandığım her kuruşu biriktirdim. İki yıl kerhanede sikiştikten sonra oldukça iyi sayılacak para biriktirmiştim. Kerhanede sikiştiğim günlerde sık sık beni sikmeye gelen 40 yaşlarında kendi halinde bir adam olan Orhan’la anlaşıp evlenerek kerhaneden ayrıldım. Beş ay kadar onunla evli kaldıktan sonra 30 yaşında bir adam olan Tuncay’a aşık oldum. Benimle evlenmek istediğini söyleyince ona tüm hayat hikaye mi anlatıp yinede benimle evlenmek isterse hayatımın geri kalan kısmında ona hep sadık kalacağımı yalnız onun için yaşayacağımı söyledim. Beni bu halimle kabul etti. Hemen Orhan’dan ayrılıp onunla evlendim. Şimdi Bursa’da mutlu bir hayatımız var. Bana bilgisayar kullanmasını öğretiyor. Ayrıca o tatlı ve kocaman yarağıyla da bu güne kadar tatmadığım zevkleri tattırıyor.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın