Yengem ve anılarımın devamı -2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Yengem ve anılarımın devamı -2
Merhaba güzide okur ve takipçilerim.. Yeni anımla sizlerleyim.. Bir önceki hikayeme olan güzel yanıtlarınız ve geri dönüşleriniz için teşekkür ederim 🙂 bana ilham kaynagı veriyorsunuz. Hikayemize geçelim..

hamamdan sonraki gün eve gittiğimde akşam üzeriydi. Bir baktım evin önünde adnanın ayakkabısı var. Dedim herhalde bu spor için geldi, merak ediyordum tek ne yapacaklarını.. Anahtarımla yavasca kapıyı açtım. İçeri dogru yavasca girdiğimde salonda olduklarını gördüm. yavasca elimdekileri odama bıraktım ve onları gizli gizli izlemeye basladım. annemin altında mavi taytı ayaklarına kadar uzanan.. ama kalçalarını öyle bir sarmış ki ben dısında her adamı bastan cıkartır. üzerinde ise askılı tshrtü vardı..Adnan abi ile egzersiz yapıyorlardı. belliki yeni baslamışlar, ısınma hareketleri yapıyorlardı. Birşey dikkatimi çekti bizim dvd acık ve tv den bir hoca kadına egzersiz hareketleri gösteriyordu. bakarak hareket yapıyorlar ve adnan abide direktifler veriyordu.. adnan abi anneme; evet nermin hanım tv de gördüğünüz için , bu arada nermin desem uygun olurmu ? dedi. annem; farketmez adnan bey nasıl istersen dedi. adnan abi; siz de bana adnan derseniz olur dedi. annem okeyledi. evet nermin şimdi dikbir şekilde bacaklarını hafif ayırarak dizini kırıp aşagı eğileceksin ve tekrar yukarı kalkacaksın dedi. 20 kere tekrarlayacaksın bu hareketi, hadi başla dedi. adnan abi annemin arkasında.. annem ayakta dik bir şekilde aşağı dogru oturur gibi yapıyor bu arada kalçaları eğilir şekilde yukarı gidip aşagı iniyordu.. adnan abi kendinden geçmiş bir şekilde annemin kalçalarını izliyor hareketi konusunda biraz daha bilgi veriyordu.. evet nermin eveeett çok güzell , harikasın sen evet.. kalçalarını biraz daha gerii.. evett.. dik bir şekilde yukarı.. aşagıya kalçaların biraz daha geriye .. diye söylüyor annem de dediklerini uyguluyordu amatörce.. adnan abi ; aşağıya dogru eğilirken kalçanı geriye daha cok verki bacakların gerilsin dedi. annem; ımm böyle mi adnan.. dahada eğilim mi ?
– evet nermin biraz daha eğil.. he kal öyle şimdi.
+ nasıl bu şekildemi (annem köpek şekli gibi domalır pozisyonuna girmişti hafifce ama çok tatlı bir görüntü veriyor adnan abi bayram ediyordu)

– heh evet.. şimdi ben arkana geçicem (annem dizleri kırık poposu geride.. adnan abide arkasında aynı şekil yukarı gidip geliyor. daha da gergin yapıyordu. gerçekten adnan abi işinde 1 numaraydı.) beraber yukarı cıkıp aşagı inicez daha sık olsun diye biraz fazla kasıcaz dedi. (adnan abinin şortu çadır kırmus annemin kalçasına hafice değiyordu)

+ıhh.. çok zor gelmeye basladı adnan .. dizlerim agrıdı biraz

– heh böle olması kasları calıstırdıgının işareti dedi. biraz dinlenelim.. biraz oturdular. annem ;çok yorucu ama bende faydalı oldugunu hissediyorum adnan .. aşağı inerken kalçamı gerdirince sanki yağlar sıkışıyor gibi dedi. adnan ; iyiye işaret bu nermin. şimdi bir set dha beraber yapıcaz sonra bu hareketi bitiricez ded,.

+ hadi devam .. oturmak yok 🙂 hadi .. şimdi dik dur(adnan abi arkasında annemin kolların tutarak destek alıyor. adnan abi aletini annemin kalcasının ortasına daha da baskı kuruyor beraber inip kalkıyorlardı.. görebiliyordum resmen adnanın aleti annemin taytını delip girecek gibiydi. anneme baktım dudagını yalıyor hafifte kızarmıstı..)

– ımmh.. nasıl böyle oluyor herhalde adnan.. ıhh biraz zorlayıcı ama.(annemin yüzünde zevk ifadesi vardı)

+evet nermin güzel gidiyor.. biraz daha baskılı inip kalkalım.. ımmm.. ohhh.. aynennn .. nasıl.. faydası oluyomu.. (adnan abi bildiginiz tay üzerinden anneme yaslıyor. aleti taytının içine girmiş kalçasından delip deliğe girecek nerdeyse .. belk**e temas ediyordur. )

ıhh.. evet.. biraz zorlanıyorum ama.. kalçamda taytımın üzerinde ne varsa taytımı delicek herhalde dedi. ( annem salağamı yatıyordu bilmiyorum herneyse ama çok müthiş bir olay yasanıyordu.. )

+ ımm nermin ben arkandayımya hani braber inip kalktıgımız için ister istemez böyle şeyler oluyor.. normal dedi.(adnanın agız hareketleri ve nefes alısları değişmişti. anneminde öyle)

– ımmh peki madem normal herhalde sporda böyle şeyler dedi. ve 5 kez daha devam edip biraz durdular. annemin gözü adnanın aletinde.. taytının arkasında izler cıkmıstı.. annem soguk bişiler getirmeye gitti. adnan abi; nasıl iyi geldi ama dimi biraz yorucu ama buna değer kalçanı dahada sıkılaştırır ve bacaklarını geliştirir dedi. annem; ayy evet iyi geldi ama kalçam ağrıdı biraz sadece o kadar dedi. adnan abi iyice muhabbete giriyor ; gerçekten cok güzel kalçalara sahipsin.. ama bu gidişle daha güzel olacak mankenlere taş çıkartıp sokaktaki erkeklerin laf atmalarına maruz kalıcaksın 🙂 dedi. annem; hahah sorma ya zaten bu haldede laf atıyorlar alıştım ben dedi. adnan abi; e yani böyle kalçalar onlarında dikkatini çekiyor etkileniyorlardır.. rahatsız oluyormusun peki laf attıklarında ? annem; yaani ister istemez ama bir süre sonra hep laf yiyince alışıyorsun dedi gülerek.. adnan abi sorulara devam ediyor ; peki ne diyorlar nermin? ne şekilde laf atıyorlar. annem; yaaa utanırım söylemem çok acayip kelimeler bazen ben bile şok oluyorum duyduklarıma dedi. adnan abi; çekinme ya aramızda sohbet ediyoruz arkadasınım ben senin dedi. annem utana sıkıla; off yavrum popoya bak be (orada göt diyorlardır ama annem nazik tabi:) bu popo bende olacak hergun…. diye konusuyorlar bazen küfürlü de oluyor ama dedğim gibi alıştım dedi. bu arada söylerken gülüşüyorlar faln.. adnan abi; ama sen de onlara hakveriyorsundur bu kadar güzel kalçalara ve vücuda sahip olman , onları bir şekilde basını döndürüyordur dedi.. annem ; yaa ne var anlamıyorum güzelmi gerçekten ? ben büyük diye şikayetciyim aslında.. adnan abi; olurmuu nermin büyük ama sarkık değil dolgun her erkeğin hayaliindeki kalçan var keşke eşimdede olsa dedi. gülüyorlar .. annem.; ayy ilahi adnan yaa o kadar değil bence abartma dedi. adnan abi; sen kendindeki cevherlerin farkında değilsin nermin vücudunla eşimin vucudunu takas etme gibi bir şansım olsa 1 sn düşünmem dedi. annem; yaa demek vücudum o kadar ilgini çekiyor .. eşinede spor yaptır ondada olur belki dedi.. adnan abi; yok bee o meymenetsize faydası olmaz olsada ilgi çekmez çünkü çekici değil dedi. annem, ee o zaman niye evlendin ki senin gibi karizmatik ve kaslı erkeğin sevgili bulup evlenmesi zor olmazdı dedi. adnan abi; teşekkür ederim nermin ama biliyosun işte aile zor ile falann ahh senin gibi biri ile beni evlendirmedilerki hayatımı yaşasaydım dedi. annem; hahha kaderine küs canım böyle nimetlere anca bakarak hayatını geçireceksin dedi. muhabbet sohbet derken hadi devam edlim 1 2 harekt daha yapalım ve bugunkü sporumuzu bitirelim dedi. annem tamam diyerek ortaya geçtiler.

– bak şimdi nermin biraz zor hareket ama bunu yapmamız gerekiyor. dizlerini aç ve poponu geriye dogru iyice yasla.. eğil.. eğil… evet aşağı dogru dizlerini kırarak popon havada kalkık şekilde durup hafif sıçrayarak ellerini dizine vurup tekrar aşağı inecek ve aynı pozisyonu alıp kendini yukarı atacaksın ayakların yerden kesilmesi lazım dedi.

+nası yani. tam anlamadım ama.. (adnan abi gösterdi 1-2 hareket ve sonra) hee tamam anladım popomu geri vereceğim dizlerim açık şekilde oturur vaziyette ve sonra yukarı sıcrayıp ellerimi dizime ritmik vurarak tekrar oturur gibi yapacağım.. tamam dedi. (annem basladı.. harika yapıyordu.. kalçasını iyice geri veriyor.. hafif zıplıyor o arada kalçaları sallanıyor tekrar aşağı inerken kalçalarını geriye veriyordu. adnan abide arkasında)
-evet nerminn.. çok güzel.. (bu arada adnan abi aletini karıştırıyor oyunuyor ve agzının suları akar gibi bakıyordu..) devamm.. biraz dinlen.. 1 dk dinlendi. sonra tekrar yapmaya basladı.. şimdi nermin sen aynı şekilde hareketi yapaeken poponu arkaya veriyorsun ya eğilip, o arada 2-3 saniye dur öyle zıpla çünkü test etmem gerekiyor kalçalarını sıkışıyormu diye.. dokunsam bir problem olurmu kalçalarına dedi

-ımm..bişi olmaz sonucta spor yapıyoruz .. hocam sensin dedi.
+tamam o zaman devam dedi. (annem zıpladı eğilirken kalçasına arkaya verdi poposu dik bi şekilde. adnan abi elleriyle iki yanagını hafifçe sıktı ürkütmemek için.. annem se hareketlerine devam ediyor zıplarken kalçaları oynuyor ve inerken adnan abi elliyordu.. annem dudaklarını sıkıyor arada hosuna gidiyordu kalçalarında başka bir erkeğin elinin olması. adnana bide her sıkışta dudagını yalıyordu iç geçiriyordu.. aleti çadır kurmustu zaten.. annem hareketleri yapıyor adnan abi annem eğilirken, bu sefer nazik değil bildiğiniz yanaklarını avucluyordu.. birde ; evet nerminn , harika işie yarıyor sıkılaşmaya baslamıs.. şimdi dokunmayacagım sadece kalçalarının iki yanından vurarak sıkılaşmasına biraz daha fayda sağlayacagım dedi. annem zevk alıyordu ve ; hımm.. bu hareketin bir parçasıysa sorun yok güzel hareket hissediyorum işe yaradını diyordu.. adnan abi; bu hareketi seveceğini biliyordum .. şimdi devam ett dedi. annem zıpladı inerken kalçalarını dahada geri verdi. adnan abi iki yanagına ikii eliyle tokat atıyordu resmen.. arada avuclayarak.. inanılmaz bir görüntüydü.. ben bile erkesiyon olmus kendimden geçmiş annemi baska biri olarak düşünüp zevk almaya bakıyordum..annem adnan abi vurup avucladıkça kendinden geçiyor hosuna gittiği belliydi arada bir ıhh diye inliyordu.. tabi eğilip kalkarken yoruluyor yorulma sesinede benziyordu. annem; acıdı biraz yakızarmıstır popom şimdi adnan dedi. adnan abi; bişey olmaz nermin daha iyi faydası olur .. nsıl güzel ama dimi biraz acıtsada.. annem; evet.. ıhh… güzel hareket dedi.. adnan abi işine devam ediyor elleyip vurdukça çat çut sesler geliyor ve evett güll , ımm fayda vermeye basladı.. bu arada annem hızlandıkca inip kalkmaya tokatlar dahada artıyor annem ahh lamaya baslıyordu.. bir ara şu garip sözleri duydum.. annem; ahhh (annem hala egilip zıplıyor adnan abide vurup avucluyordu) adnann yavass nolurr yavass acıyorr ahhh çok kızardı herhalde.. canım yanıyor lütfen duralım dedi. abartmıstı adnan abi o kadar zevk alıyorduki kendinden geçmişti bi anda durdu.. ne oldu nermin, iyisin dimi .. annemde durdu.. ahh çok acıdı kalçam yanıyor dedi.. adnan abi ; ah bu benim hatam krem in varmı dedi. annem var var ben sürerim birazdan dedi. adnan abi yooook olmaz hayatta olmaz ben yaptım bunu benim sürmem lazım lütfen bırak ben süreyim içim acıdı dedi.. annem ; ama nasıl olacakki sonucta senn..?? adnan abi kafalamaya calısıyordu.. ; bişi olmaz nermin aaa.. hem ben spor hocanım senin yanlıs anlasılacak bir durum yok dedi. annem, ımm tamam ozaman ben kremi getirim dedi. ben mutfaga kaçtım hemen.. annem kremi aldı düşünceli idi ama zevkten de ucmus gibiydi.. annem kremi odaya götürdü bende izlemeye koyuldum.. annem; ee nasıl olacak şimdi adnan, nasıl krem süreceksin dedi. sen utanmana gerek yok ben şimdi senin önüne geçeceğim sen taytını indireceksin ben kalçasını görmeden bacak hizzana önünde durarak ellerimi arkaya atıp süreceğim dedi. annem tamam diyerek taytının kalça bölgesini indirdi. uff diyerek.. yanıyordu belliki. adnan abi ; kıyamam ya nermin.. dur şimdi geçiricem ben acısını dedi. ve kremi eline sıktı.. kollarını arakaya geçirerek annemin güzelim kalçalarını açuclamaya sıkmaya basladı.. annem dudaklarını sıkıyor kıvranıyordu.. acızevke dönüşmüştü.. adanna bi; ohhh.. ne kadar yumusak popon var.. nasıl iyi geldimi dedi. annem; ımhhh.. evet biraz daha aşağısı ama dedi.. annemin dediklerine inanamıyordum. adnan abi ; gül izin verirsen arkana geçebilirmiyim .. hem kızaran yerlerini görerek sürerim ddi. annem tamam dedi ve adnan annemin arkasına geçti.. adnan abi annemin kalçalarını görünce iyice kendinden geçti.. arkasından annemin görmeyeceği şekilde aletini şortundan çıkardı. ve avuçlayarak sürmeye basladı.. annem kıvranıyor arada ıhh diye ses cıkarıyordu.. adnan abi sürerken şlap şlup diye ses cıkıyor ortama güzel bir ambians katıyrdu.. bu arada tek eliyle sürerken diğer elini aletine götürdü. kremli olan elini aletine götürüp asılmaya basladı.. adanan abi; nasıl nermin biraz geçtimi dedi.. annem; ahh.. evet.. çok iyi geliyor adnan dedi.. adnan abi asılıyor bi yandan da kalçalarını okşuyordu.. annem; o çıkan sesler ne adnan dedi. tabi kremli oldugu için adnan abi masturbasyon yaparken aletinden şap şup ses cıkıyordu.. adnan abi; hiiiçç nermin.. sürüyorumya onun sesi dedi.. annem; ıhh.. ım .. peki dedi. ve adnan abi eline bosalmaya basladı.. annem adnan abi elini çekince yeter herhalde adnan dedi. adnan abi; dur gül şunuda sürüm bitecek diyerek döllü elini kalçalarına krem niyetine sürmeye basladı.. annem; adnan sıcak bişi geldi ne o dedi.. krem soguk yerde ama? .. adnan abi; bilmem gül çıkardıkya dısarı ısınmıstır ddi. ve kremsürme faslı bitince annem çay koydu bişiler yiyip içtiler veadnan abi gitti..

devamı var. yorum ve mesajlarınızı bekliyorum.. hoscakalınn 🙂

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın