Zavallı Apo

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Bir gün hep beraber kafede otururken arkadaslarla kafede calısan arkadasım APO geldı götü o kadar iriydiki sikim dimdik olmustu . o neydı yahu her neyse sikim artık neredeyse pantalonu delicekti sonra ii ki gitti de bende hemen tuvalete gittim o koca dev götünü hatırladıkca cıldırdım en sonun da hasmetliye sarıldım . . .

Ya o erkekti ama ben anlamadım. kız gibi göt vardı çocukta bunu başkalarınada söylücektim. yoksa çatlardım. sonra sırrımı mehmet ile paylaştım. memo ile anlaştık. APO sikecektik. bir gün cafe çıkışı baktık ki APO saat 11,30 gibi çıkıyor. bizde ertesi güne anlaştık memo ile. ama ben evde ertesi günü sabırsızlıkla bekliyordum. sonra sabah oldu. biz memo ile buluştuk yolda gökhanıda gördük dayanamadık onada anlattık. Oda bizimle geldi. akşam oldu APOyu bekliyorduk.

Hele şükür dükkan ı kapattılar. APO o güsel kıcını adeta bıze sunuyor gibi kepenkleri indirmeye cıktı yukarı ulan o neydi beee pehh her neyse indirdi kepenkleri bizde APO be gel bizimle biz bi cafede oturacaz cay felan ıccez sende gel dedık . . .

Sonra her neyse cay felan ictik kalktık mehmetlerın evı bostu aılesı yurt dısına gıtmıstı bısde dedıkkı ya gelsene sende bız mehmet lerde sabahlıcaz sabaha kadar sende bıze katıl oda hemen kabul ettı ne bılsın onu sikecegimizi evini aradı ve izin aldı . . .

Her neyse o ana yavas yavas gelıyorduk.sonra mehmet lere cıktık merdıvenden cıkarken tabıkı APO en onde cıkıyordu neden acaba !! sonra evdeydık bır ara APOyu odada yalnız bırakıp bız bır odada planımızı konusuyoduk her neyse her sey hazırdı ve sadece uygulama kalmıstı .gokhan bır dakka dedı bız neoldu dedık bakın bende ne var dedı bız onekıne dedık oda hap ne lan hastamısın dedık halbukı en akıllımız oymus enayıler once uyutcaz sonra sikcez dedi . . .

Vay pıcc vay nerden de aklına gelmıs sonra herkese ıcerı gıdın hapıda bana verın dedı mehmet herneyse hapı verdık ve bızz ıcerı gıttık sonra mehmet 2 dakka bıle gecmeden elınde kolalarla geldı sonra en anladıkkı ılaclı bardak en buyuk olan bardaktaydı sonra herkes bardagını bıtırmıstı hepımızın gozlerı apo daydısonra koltukta sızmaz mı hepımız bır cıglık attık uyancakmı dıye duymadı bıle mehmet hemen nun koca götüne sarıldı tuttu bırakmıo o benım o benım dıo hayvan azmıs pantolonu coktan cıkarmıs bıle atladı gote hemen sokmaya basladı oda ne gırmıo got deligi ufacık bısıymıssonra kremledı parmaklarına öle bır krem suruok gormeliydiniz.

Ama mehmet bi sokuyodu sanki kız siker gibiydi. ya bi insan erkek sikerken bu kadarmı zevk alır?:) sonra memo götün üstüne boşaldı. sıra gökhandaydı. o biraz çekindi ama memonun yüzündeki zevk şeklini görünce oda kudurdu o da aynı şekilde kremledi ve başladı sokmaya onun siki küçük olduğu için hemen girdi. ama biraz geç boşaldı doğrusu. bu olaydan sonrada ona zaten kalem sikli demeye başladık. sıra bendeydi. benim sikim öle bi kalkmıştıki hepsi birleştirse anca benimkine yetişirdi. ben onu arkadan değil ağzına sokmaya başladım ama zevk alamıyordum. sonra bende göte vermeye başladım. çok zor giriyordu. sanki kedi sikiyordum. 2 dk sonra bende boşaldım. apoda sabaha karşı uyandı ama hiç birşeyin farkında değildi. onun üstüne yorgan örttük. sen televizyon izlerken uyuya kaldın dedik.

Ama hiçte olayın farkına varmadı. Zaten ondan sonrada gay kafelere takılmaya başlamış. bu olaydan sonrada 2 hafta hep bize belim ağrıyo diyordu.

ARKADASLAR BIZ BU OLAYLARI 3 ARKADAS YAZDIK MemO GOKHAN KayhaN . . . (TAMAMEN GERCEKTİR BUNLAR BİZDE SALLAMA YOKTUR) ! ! !

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın